Hromadné slevy NajdiSlevu.cz Slevové servery Jak to funguje? Přidat server

NajdiSlevu.cz > Hromadné slevy > Jak to funguje

Kategorie:
Cena:
Zobrazit:
Řadit:

Jak to funguje


Hromadné nakupování je oblíbený způsob nakupování, při kterém získáte vysoké slevy (od 30% - 90%) na různé služby a zboží.

Slevy začínají platit pouze tehdy, je-li dosažen minimálně stanovený počet zákazníků (v detailu slevy uvádíme zda je sleva aktivní či nikoliv, nebo si můžete snadno nastavit filtr v "Zobrazit" -> "pouze aktivní"). Koupíte-li si slevu před dosažením minimálního počtu zákazníků, přijde Vám na e-mail požadavek k uhrazení slevy až po aktivaci slevy. Počet minimálních zákazníků bývá nízký - v řádu jednotek, proto aktivace slevy často proběhne za krátkou dobu.

Každá sleva je časově omezená. U každé nabídky zobrazujeme čas, do kdy si slevu můžete pořídit. Nabídky se neustále mění a jejich platnost většinou bývá jeden, dva nebo tři dny. Aby jste nepropásli zajímavé nabídky, doporučujeme s nákupem moc neotálet a pro včasnou informovanost o nových slevách používat naše rozesílání novinek na email.

Dále bývá stanoven maximální počet zákazníků. Po dosažení této horní hranice Vám nebude umožněno slevu zaplatit.

NajdiSlevu.cz pro Vás shromažduje tyto nabídky od všech poskytovatelů. Vy zde můžete jednoduše procházet všemi platnými nabídkami a tím Vás ušetříme od navštěvování každého slevového serveru zvlášť. Kliknutí na slevu, o kterou máte zájem, budete přesměrováni na příslušný server, kde slevu pořídíte.

Server hromadneslevy.NajdiSlevu.cz funguje pouze jako agregátor slevových serverů - zobrazujeme nabídky slevových serverů - nemá dále nic společného s prodejem slevových kupónů. Případné reklamace je nutno řešit přímo s příslušným serverem, kde jste slevu pořídili.